Movies
Ratings
895
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BossRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5