Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 0.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5