Movies
Ratings
476
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
SkyfallRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0