Movies
Ratings
279
Project Hail MaryRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
War MachineRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Money Electric: The Bitcoin MysteryRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Old WaysRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0