Titles you rated
NCT Universe: LASTARTRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 1.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0