Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Ashes of LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.5
Light on MeRated ★ 2.0