Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 4.5