Movies
Ratings
1607
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Koshien: Japan's Field of DreamsRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
Anime Supremacy!Rated ★ 3.5
BL MetamorphosisRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0
MaruRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Crimes That BindRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Go WestRated ★ 3.5
BeyondRated ★ 3.0
The Headless HorsemanRated ★ 3.5
Jungle BoyRated ★ 3.0