Series
Ratings
62
Black MirrorRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
The Beast Player ErinRated ★ 4.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0
RottenRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- RottenRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Darwin's GameRated ★ 3.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 2.5
Death OfficeRated ★ 2.5
Africa SalarymanRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5
HinamatsuriRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 4.0