Series
Ratings
29
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5