Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.5
- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.5- Our Summer MemoriesRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Love & PopRated ★ 3.5- 函館でさよならRated ★ 3.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- Melancholy RegretsRated ★ 3.0
- The last test before the college entrance examRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0