Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0- Turn It Up To 11Rated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0