Titles you rated
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Dear XRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
La PalmaRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 2.5