Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Produce X 101Rated ★ 2.5
Produce 48Rated ★ 3.5