Titles you rated
The Death of StalinRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5