Series
Ratings
237- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Link ClickRated ★ 3.5
Link Click Bridon ArcRated ★ 4.0
Link Click Season 2Rated ★ 4.5
House of GuinnessRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 0.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
F1: The AcademyRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 4.0