Movies
Ratings
61
Ted 2Rated ★ 5.0
Shiva BabyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0