Movies
Ratings
693
Public EnemiesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
SignsRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.5
IntrudersRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0