Movies
Ratings
847
John WickRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
RocketmanRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Open HouseRated ★ 1.5