Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0