Series
Ratings
64
The Art of SarahRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Cigarette GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
One Day OffRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5