Series
Ratings
195
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Dead to MeRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 2.5
So, You Make ItRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0