Movies
Ratings
124
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5