Series
Ratings
241
Low LifeRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5