Movies
Ratings
550
HuntRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0