Movies
Ratings
31
Small, Slow but SteadyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0