Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
A Song to the SunRated ★ 2.5
Real MenRated ★ 0.5