Movies
Ratings
66
Inside OutRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The Remains of the DayRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5