Movies
Ratings
479
Don't Look UpRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- When We Bloom AgainRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 5.0- Three Sides to Every StoryRated ★ 4.0
Yellow RibbonRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
RRRRated ★ 3.0