Series
Ratings
29- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SeeRated ★ 4.5
SeeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Armored Saurus Season 1Rated ★ 1.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0