Series
Ratings
176
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The PlaylistRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Mad UnicornRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0