Series
Ratings
150
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5