Movies
Ratings
1027
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0