Movies
Ratings
500
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
RunRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.0
LegendRated ★ 2.0
ItRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0