Series
Ratings
203
Heading to the GroundRated ★ 4.0
Golden FishRated ★ 5.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 4.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0