Titles you rated
Psycho KillerRated ★ 2.5- PATROLRated ★ 1.5
InfectionRated ★ 3.0
Little Bone LodgeRated ★ 3.0
DogmaRated ★ 3.0
FeedbackRated ★ 3.0
Scream 7Rated ★ 2.5
The Matsugane Potshot AffairRated ★ 2.5
In Your EyesRated ★ 3.0
The Strangers: Chapter 1Rated ★ 2.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
Wrong CopsRated ★ 2.0
SymbolRated ★ 2.0
BorderlandRated ★ 2.5
The Files of Young Kindaichi: Legend of the Shanghai MermaidRated ★ 3.0
The Suicide SongRated ★ 1.0
Watch if you dareRated ★ 1.5
Ghost GameRated ★ 1.5
Send HelpRated ★ 3.0- KyrieRated ★ 3.5