Series
Ratings
24
STEINS;GATERated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 0.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0