Series
Ratings
77
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 1.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0