Movies
Ratings
1025
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Imagine Dragons: Live from the Hollywood BowlRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5