Titles you rated
The FallRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 2.5
Akeelah and the BeeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 2.5