Series
Ratings
33
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0