Series
Ratings
16
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Sing Again Season 4Rated ★ 1.5
Sing AgainRated ★ 4.0
The Voice of Korea 2020Rated ★ 1.5
The Voice of Korea 2Rated ★ 3.0
The Voice of KoreaRated ★ 4.0- Haters Back Off!Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5- Haters Back Off!Rated ★ 2.5