Series
Ratings
72
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Money GameRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 0.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5- 원피스 33기Rated ★ 3.5
- 원피스 32기Rated ★ 4.0
- 원피스 31기Rated ★ 2.5
- 원피스 30기Rated ★ 4.0
- 원피스 29기Rated ★ 4.0
- 원피스 28기Rated ★ 3.0
- 원피스 27기Rated ★ 2.0
- 원피스 26기Rated ★ 0.5
- 원피스 25기Rated ★ 1.0
- 원피스 24기Rated ★ 2.0
- Burn to WinRated ★ 4.0