Series
Ratings
114
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 2.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 2.5