Movies
Ratings
103
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0- Method ActingRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
SiratRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5