Series
Ratings
69- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Fall For YouRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 0.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0