Series
Ratings
86
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 4.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5