Series
Ratings
105
Years and YearsRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.0
My Strange HeroRated ★ 2.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5