Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Catch The GhostRated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 3.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 2.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 0.5
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
S LineRated ★ 1.0
86Rated ★ 5.0