Titles you rated
Love and LiesRated ★ 4.0
Human From TodayRated ★ 3.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 4.0
TwelveRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 1.0
Haunted PalaceRated ★ 3.5
Kokdu: Season of DeityRated ★ 3.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 4.0
The Golden SpoonRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
My DemonRated ★ 5.0
From Now On, Showtime!Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 4.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0